Ev Tipi Lazer Kesim Makinesi

ev-tipi-lazer-kesim-makinesi-6040-front-side
ev-tipi-lazer-kesim-makinesi-6040-left-side
ev-tipi-lazer-kesim-makinesi-6040-back-side

Ev Tipi Lazer Kesim Makinesi

Attract laser ev tipi lazer kesim makinesi 6040 modeli. 6040 modelinin çalışma alanı 60*40 cm dir. Lazer çalışma gücü Min: 60 watt – Max : 80 watt arasındadır. Genellikle küçük çaplı işletmelerin ve hobi amaçlı kullanıcıların tercihidir.

Ev Tipi Lazer Kesim Makinesi

Ev Tipi Lazer Kesim Makinesi ahşap ve pleksi kesimlerinde hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Genellikle küçük işletmelerin ve hobi amaçlı kullanıcıların tercihidir. Ev tipi kullanımı nada uygun olan model büyük ebat lazer makinesi ve metal tüplü masa lazer makinelerine göre daha ekonomik fiyatlıdır. Kullanıcıların kendisin kurabileceği model pratik ve hızlı kullanıma uygundur.Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Almanya başta olmak üzere Kosova, Dubai, Romanya, Sırbistan, Kıbrıs gibi birçok Ülke’ ye ihracatımız bulunan modellerimiz kullanıcıları tarafından yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri odaklı tasarımımız sayesinde MDF lazer kesim, Aynalı Pleksi nişan ve düğün süsleri, Diş Buğdayı gibi hediyelik eşya işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları sektörü müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

Kompak Tasarım (Ev Tipi Lazer)

Lazer kesim makinesi kompak tasarımı sayesinde yeteri kadar geniş alana sahip olmayan müşterilerimiz için en uygun makineler arasındadır. Evde kullanıma çok uygundur.

Hızlı Lazer Kesim ve Kazıma (Ev Tipi Lazer)

Genellikle butik işlerde kullanılır, Kişiye özel üretim yapan tesislerde veya evde hobi amaçlı kesim yapan müşterilerimizin tüm isteklerine anında cevap verebilecek kapasitede bir modeldir.

Basit Kurulum ve Kullanım

Sizin için hazırladığımız kısa kurulum ve eğitim videosu sayesinde ürünü kendiniz kurabilirsiniz. Bu sayede ürün fiyatı daha ekonomik olacaktır. Tüm modellerimizde olduğu gibi ürün servis ve bakım yedek parça hizmeti attract laser markası lazmaksan firmamız tarafından sağlanır. 

Ekonomik ve Kazançlı

Son zamanlarda evde hobi amaçlı üretim hızla ev ekonomisine katkı sağlar duruma gelmiştir. Halk eğitim merkezleri destekli çeşitli branşlarda eğitim alan kişiler hobi amaçlı veya küçük çapta üretim yaparak ticarete ilk adımlarını ev tipi lazer kesim makinesi sayesinde atmaktadır.

ev-tipi-lazer-kesim-makinesi-6040-open-cover

 6040 Model / Tek Kafa Ev Tipi Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attractlaser RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak Corel Draw, Autocad, Illustirator gibi programlardan direk lazere gönderim yapabilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

Hızlı ve pratik ; kurulumunu kendinizin yapabileceği model ekonomik lazer makinesi fiyatları kategorisinde yer almaktadır. 

Lazer Kesim MakinesiEv Tipi Lazer Kesim Modeli
Çalışma Alanı600 mm x 400 mm
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp
Tüp Soğutma SistemiChiller su soğutma
Lazer TüpMin.60 watt – Max.80 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü605 mm x 405 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – U DİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı400 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi900 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 1150 mm – Derinlik 510 mm – Yükseklik : 575 mm
Toplam Ağırlığı95 kg.
Garanti Süresi12 Ay