Galvo Lazer

Galvo-Lazer-Left-Side
Galvo-Lazer-Front-Side
Galvo-Lazer-Rigt-Side

Galvo Lazer

Deri ve kumaş (Tekstil lazer) kesimlerinde çok hızlıdır. Çalışma alanları 150 cm x 150 cm ye kadar büyüyen sistemlerdir. Daha çok ince malzemelerin kesim ve işlemesinde kullanılır. Masa lazer sistemlerine göre ince malzemelerin kesiminde çok hızlıdır. Ahşap ve Pleksi kesiminde bu yüzden masa lazerler tercih edilir. Attract marka kesim ve kazıma makinesini birçok müşterimiz kullanmaktadır.

Deri Kesim Lazer Makinesi

Deri saya kesiminde çok başarılı olan attract lazer yüksek gücü ve bunun yanında kaliteli ayna ve lens grubu sayesinde en ince spot ölçüsü temiz ve yanık olmayan deri kesimi sonucu vermektedir. Lazer gücünün yüksek olması sayesinde lazer kesim sırasında organik (gerçek deri) deri kenarlarında islenme olmadan neredeyse lazer kesim sonrasında temizleme ihtiyacı olmaz. Makinelerimiz otomasyon destekli sistemlerdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Hareketli tabla veya hareketli lazer sistemleri üretilebilmektedir. Mali açıdan çok yüksek opsiyonlar değildir.

Geniş Ebat Galvo

Satışa sunduğumuz ve distribütörü olduğumuz marka üretim bandı çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sebepten dolayı deri kesim makinelerinde alan büyüdükçe kalınlaşan lazer çizgi ölçüsü yüksek teknoloji sayesinde en aza indirilmiştir.

Yenilenen Tasarım

2020 Yılında da rahat durmayan attractlaser her geçen gün teknolojisini bir adım ileri taşıyor. Yeni tasarımı ve fiyatı ile şimdi daha çekici.! 2020 yılında Galvo lazer satışına ağırlık vermeyi planlayan firmamız müşterilerden gelen feedback’ ler sayesinde sürekli mutfakta olma yolunda devam etmektedir.

Referans

Birçok seri üretim fabrikasında çalışmakta olan model kullanıcı dostudur. Kolay kullanımı ve neredeyse bakım gerektirmeyen tasarımı ile çalışanların göz bebeği olmuştur. Referanslar sırasında ilk sırada olan müşteri firmamız 7/24 – 350w sistemimizi kullanmakta ve memnuniyetini sürekli bizimle paylaşmaktadır. 2. Makinesini kısa sürede almayı planladığını bildiren firma enerjimize güç katmaktadır. Bizi tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ekonomik – Kazançlı – Çok Hızlı!

Attract galvo lazer deri kesim makinesi yatırım maliyeti avrupa rakiplerine göre düşüktür. Bu nedenle kazanmaya daha alım sırasında başlarsınız. 350 Watt ve üstü galvo lazer sistemlerimiz çok hızlıdır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen sistemlerde lens, ayna ve lazer tüp modelin kalitesini öne taşımaktadır.

Galvo-Lazer-Front-Left-Side

 Galvo Lazer Kesim Programı ve Diğer Arayüzler

Attract marka deri kesim ve kazıma desen makinesinde kullanılan arayüz kullanıcı dostudur. Kullanımı başlangıç seviyesinde olup çok kısa sürede kullanımına adapte olmada kolaylık sağlar. Herhangi bir 2D çizim programından elde edilen farklı formatlardaki (plt. dxf.) gibi dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz. Güçlü kesim sayesinde pratik ve daha hızlı projeler üretebilir, müşterilerinize daha az termin süreleri verebilirsiniz.

Kompak Tasarım ;

Bilgisayar sistemi makine üzerindedir. Bu sayede fabrika tarafından belirlenen optimum özellikteki sistem işlerinizde aksama ve yavaşlama olmadan en verimli şekildi çalışmanızı sağlar. USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir, daha sonra kendi dosya formatında çalışma hızı ve gücünde kayıt edilen dosyayı tekrar seçerek çalışabilirsiniz.
21″ LCD  Ekrana sahip lazer kesim makinesi ayrıca Kolay kullanım için seri çalışma, sistemi açma, sistemi kapamak için kullanıcı kontrol paneline sahiptir.  Kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Ayrıca projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz. Sistem üzerinde bulunan kule sinyal olası arıza durumlarını size haber verecektir.

Galvo Lazer MakinesiAttract Galvo Lazer
Çalışma Alanı600*600 mm
Çalışma TezgahıStandart Kare Tabla
Lazer Gücü350W COHERENT J3 CO2 R.F. METAL LASER TUBE
StandPortatif veya Yüksek Kabinli
SoğutmaEndüstriyel Chiller Su Soğutma
OdaklamaBeam Dynamic Focus Sistemi
Lazer Ömrü20.000 Saat üzeri
ÖnizlemeKırmızı – Yeşil Işık
FocusOtomatik Odaklama Merceği
Galvo HeadCTI Sistem
Laser Wavelength10.6um
Markalam Hızı Max7000mm/sn.
Tekrarlama Hassasiyeti0.001mm
Maximum Çizgi Kalınlığı0.24 mm
Portatif Kabin Makine Ebatları1800 mm x 1680 mm x 1950 mm
Makine Ağırlığı685 kg.
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi2900 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Garanti Süresi12 Ay