Galvo Lazer

 Deri Galvo Lazer Makinası

  • Galvo Lazer Deri Desen Makinası
Galvo2
Galvo1
Galvo3

Galvo Lazer Kesim 

Galvo lazer deri ve kumaş kesimlerinde çok hızlıdır. Çalışma alanları 150 cm x 150 cm ye kadar büyüyen sistemlerdir. Fakat sistemler yapısı gereği ahşap ve pleksi kesimine uygun değildir. Daha çok ince malzemelerin kesiminde kullanılır. Masa lazer sistemlerine göre ince malzemelerin kesiminde çok hızlıdır. Galvo lazer attract galvo lazer kesim ve kazıma makinası. Birçok müşterimiz kesim makinalarımızın yanında attract galvo lazer makinasını kullanmaktadır.

Işık Bıçak A.Ş. – isikbicak.com (350 watt Galvo Lazer)

 Galvo Lazer Markalama

Lazer markalama makinesi kullandığı adını, galvanometre motor kullanmasından almıştır. Bu motorlar çok hızlı çalışırlar. Bir galvo lazer şu şekilde çalışır. Lazer ışını galvanometre motor uçlarında takılı olan çok hafif aynalara yansıtılır bu aynalar CAD programlarında daha önceden işlenmiş şeklin kod halini X ve Y koordinat düzleminde hareket ettirerek Z ekseninde Lazer optic lens sayesinde en ince ayarlandığı focus mesafesi yansıtır. Bu sayede verilen hız ve güç değerine göre materyaller markalanmış, kazınmış veya kesilmiş olur.

Attract Galvo LazerCOHERENT – Lazer Metal Tüp
Çalışama Alanı800 mm x 800 mm
Lazer Gücü350 watt COHERENT RF Metal Tüp
StandPortatif veya Yüksek Kabinli
SoğutmaEndüstriyel Chiller Su Soğutma
OdaklamaBeam Dynamic Focus Sistemi
Lazer Ömrü20.000 Saat üzeri
ÖnizlemeKırmızı – Yeşil Işık
FocusII-VI Odaklama Merceği
Galvo HeadGSI Galvo Motor
Laser Wavelength10.6um
Markalam Hızı Max7000mm/sn.
Tekrarlama Hassasiyeti0.01mm
Minumum Çizgi Kalınlığı0.24 mm
Portatif Kabin Makine Ebatları1800 mm x 1680 mm x 1950 mm
Makine Ağırlığı685 kg.

 2. el galvo

ikinci el galvo lazer almak istiyorsanız hemen iletişime geçin infoQlazmaksan.com

 Uygun Fiyatlı Deri Galvo Lazer (İkinciel Galvo Lazer) 

Attract Galvo Lazer Referanslarda örnek verebiliriz. galvo lazerlerin resimlerinin bir kısmını siz değerli müşterilerimize paylaştık. Burada galvo lazer fiyatları sektörel olarak ufak değişiklikler göstermektedir. galvo lazer modelleri olarak hareketli kafa sistemi ile değişik ebatlarda, otomasyonlu modellerimiz ise ağşap galvo  lazer olarak değişik ebatlarda bulunmaktadır. Yeni sektöre giren müşterilerimiz genellikle daha ekonomik galvo lazer arayışında olduklarından dolayı 2.el sahibinden galvo lazer alabilirler. Burada bizlere direk olarak irtibata girebilirsiniz. Bu konuda sizi galvo lazer makinalarını satmak isteyen müşterilerimimize yönlendiririz.

Son zamanlarda mobilya sektöründe galvo lazer ahşap yakma, markalama, resim baskı, desen baskı, cam ayna kumlama, döşemelik kumaş üzerine çalışmak için galvo lazer arayışı içindedir.

galvo lazer ahşap, galvo lazer kumaş, galvo lazer davetiye kesim, galvo lazer kumaş baskı, galvo lazer deri kesim ve markalama, galvo lazer promosyon, galvo lazer denim vb gibi sektörlerden bir kısmını sizin bilginize paylaştık

Toplama Galvo Lazer

Galvo lazer makineleri uzun ömürlü ve kaliteli olmasından dolayı arıza ve servis ihtiyacı yok denecek kadar azdır. Özellikle yeni nesil attract galvo lazer en az teknik servis gerektirecek galvo lazerler arasında yer almaktadır.

Bazı galvo lazer satıcıları kendi makinelerinin toplama olmadığını iddia ettikleri ve toplamalardan uzak durun dedikleri kendi galvo lazer makineleride aslında bir toplamadır.

Soğutucu chillerları, Galvo lazer kabinleri, power kartları, Power supply, optik ve mercekleri, beamexpander motorları, Galvo Motorları, Galvo Motor Sürücüleri, Galvo Aynaları, kablolama ve soketlemeleri, Lazer Tüpleri gibi birçok parça dışarıdan alınarak galvo lazer makinalarını fabrikalarında TOPLARLAR.. (Yani Metal kasa ve alüminyum işleme parçaları hariç her parçasını başka ülke ve firmalardan alırlar ve birleştirirler.)

Dip not : birde şase boyaması doğru kendi fabrikalarında yapılır..

Attract galvo lazerin geniş ebat çalışma yeteneği ve full otomasyona uyumluluğu mevcuttur. Yerli üretim, İTALYAN galvo Lazer, ALMAN galvo lazer söylemleriyle güven vermeye çalışılan Uzakdoğu galvo lazer (ÇİN galvo lazer) satıcılarını sanki dolandırıcıymış gibi lanse eden lazerlerin ve bizim lazerimizde dahil tüm galvo lazerler birileri istesede istemesede sonucu sevsede sevmesede aslında tamamı toplama makinelerdir.

Attract Galvo Lazer Çin Menşeilidir, Garantisi Vardır. Yedek parça ve servis tecrübesi vardır. 150 watt 2. el galvo lazer almaktansa Sıfır 350 watt Attract Galvo Lazer Almanızı tavsiye ederiz..