genis-ebat-lazer-kesim-makinesi

Geniş Ebat Lazer Kesim Makinesi

Attract Lazer, geniş ebatlı pleksi, ahşap ve tekstil kesimlerinde hız ve detay, hassas işleriniz için en doğru seçimdir. Yüksek hassasiye sağlayan düz yataklama teknolojisi sayesinde en küçük detay kesimlerinizde dahi kusursuz sonuçlar elde etmenize olanak verir. Geniş ebat lazer kesim makinesi sistemlerimiz Türkiye ve birçok Avrupa  ülkelerinde yoğun ilgi görmektedir.

genis-ebat-laser-kesim-makinesi
Ahşap Lazer Kesim Makinesi

Ahşap - MDF geniş ebat lazer kesim makinesi. 3000*1600 mm geniş kesim alanına sahip model ahşap lazer kesimlerinde temiz ve yanık olmadan kesim yapabilir.

genis-ebat-laser
Pleksi Lazer Kesim Makinesi

Büyük ebatlarda tabaka pleksi kesimine uygun lazer makinesidir. Güçlü duman emiş sistemi sayesinde pleksi kesimlerinde koku yapmaz. Tabakanızı ebatlamadan etkin kullanabilirsiniz.

genis-ebat-laser-kesim
Deri - Tekstil Lazer Kesim

Sistemin opsiyonel modelinde Otomatik besleme tablası ve rulo açıcı sayesinde rulo tekstil, rulo suni deri kesimlerinde oldukça başarılıdır.

Geniş Ebat Lazer Kesicilerin Faydaları

Attract Co2 lazer kesiciler, geniş formatlı malzemelerin detaylı, hassas ve hızlı işlenebilmesi için dizayn edilmiştir. Yüksek lazer kesim ve kazıma hızı maksimum üretkenlik sağlar.

Attract lazer, Geniş ebat lazer kesim makineleri serisi için rakipsiz, çok kullanışlı kesim alanı konsepti kullanmaktadır. Lazer ALAN 1 de kesim yaparken diğer alanda kesilen malzemeler toplanır. Böylece ürün kesiminde ve malzeme yerleşiminde neredeyse iki kat zaman kazanılır.

laser-double-working-area
laser-double-working-area
Large Format Acrylic and Wood Laser Cutting - Engraving Machine

Lazmaksan lazer makine teknolojisinin 15 yılı aşkın tecrübe teknik bilgi birikimi attractlaser geniş format lazer kesim makinelerindeki kalitenin altyapısını oluşturmaktadır.

Sistemde çok geniş format acrylic kesimi yapılabişmektedir. Makine çalışma alanı 3000*1600 mm olarak düşünüldüğünde tabaka malzemelerin kesimi daha önceden ebatlama ihtiyacı duyulmadan işlenebilmektedir.

large-format-laser_acrylic_cutting
lazer pleksi
lazer wood
large-format-laser_acrylic_cutting
galvo lazer deri 1