Lazer Kesim Makinası 1080 – Medium

Kompakt Tasarım (Medium)

Attract medium ebat lazer kesim makinesi kompak tasarımı sayesinde yeteri kadar geniş alana sahip olmayan müşterilerimiz için en uygun makinadır.

 Hızlı Lazer Kesim Kazıma (Medium)

2.7 mm arkalık lazer kesim, aynalı pleksi nişan süsleri gibi butik ve adetleri yüksek olan işlerinizde, yüksek hızlı lazer kesim makinası sayesinde işler tam zamanında yetişir.

Maket ve Detaylı Kesimlerde (Medium)

Medium ebat lazer kesim makinası modelini mimari maket sektöründe sıkça görebilirsiniz. Detaylı lazer kesim işlerinde rakipsizdir.!

 Ekonomik ve Kazançlı (Medium)

Medium ebat lazer kesim ve kazıma makinası yatırım maliyeti çok düşük, doğru kullanıldığında ise ciddi kazançlar elde edebileceğiniz eşsiz bir modeldir.

attract-double-head-1
attract-double-head-2

Küçük Ebat Lazer Kesim Makinası ahşap ve pleksi kesimlerinde hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Ev tipi kullanımı nada uygun model olması icabı birçok müşterimizin tercih sebebidir. Almanya başta olmak üzere Kosova, Dubai, Kıbrıs gibi birçok Ülke’ ye ihracatımız bulunan model kullanıcıları tarafından yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri odaklı tasarımız sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve hediyelik eşya sektörü müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumda attract laser 1080 modeli tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

lazer stencil kesim
lazer deri kesim
lazer deri kazıma
lazer ahşap kesim
lazer pleksi
lazer cam kazıma
lazer ahşap harf kesim
lazer wood
lazer cam plaket
Lazer Kesim Makinası1080 Medium Modeli
Çalışma Alanı1000 mm x 800 mm
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1050 mm x 850 mm
Makine Dış EbatlarıGenişlik 1150 mm – Derinlik 710 mm – Yükseklik : 975 mm
Toplam Ağırlığı180 kg.
Garanti Süresi12 Ay