Lazer Lens

Lazer Lens Mercek

“Lazer Lens Mercek” Co2 Lazer kesim makinelerinde kullanılır. Lazer tüpünden gelen dağınık ışını istenilen (tercih edilen) focus uzaklığına odaklar. Güç burada en yüksek seviyededir. Bu sayede lazer makinesinden istenilen kesim ve kazıma işlemi yapılmış olur.Güncel lazer kesim makinası yedek parça ve Lazer lens fiyatları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Lazer kesim makinesi üzerinde bulunan lazer cam tüp ve odaklama merceğine göre sınıflandırılabilir, bu sayede istenilen malzeme en etkin şekilde kesilmiş olur. lazer lens mercek ve lazer cam tüp çeşitleri depomuzda sürekli bulunmaktadır. Lazer kesim makinalarında birden fazla çeşit lens kullanılmaktadır.

Lazer Kesim Makinası Merceği 

Bunlara stoklarımızda bulunanlardan örnek verecek olursak, 1.5 inch, 2 inch, 2.5 inch, 4 inch lensler diyebiliriz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda 5 inch ve 7 inch lazer merceği sipariş edilebilir. Lazer kesim ve kazıma makinesinde bulunan ve değerlerini verdiğimiz mercekler odaklama uzaklıklarına göre sıralanmıştır, bu teknik özelliklere ek olarak lens çapıda kullanılan lazer makinası özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin attract laser kesim makinası çap 19 mm lens kullanmaktadır. Attract laser kesim makinası ile kesilen bazı malzemelerin videoları için tıklayın. 

Lazer Lensi 

Lens lerimiz, lazerinizi en yüksek performansta tutmak için OEM lensler ile aynı yüksek performans seviyelerini sunar. Hammaddeden son işlemlere kadar, kalite için en yüksek standartlara ulaşmak ve en iyi performansı karşılamak üzere üretilmektedir. Tüm CO2 lazer optiklerimiz, düşük absorpsiyon seviyeleri ile maksimum ışık iletimini sağlamak için yüksek saflıkta malzemelerden yapılmıştır. Çalışma ömrünü uzatmak ve performansı artırmak için üstün özel kaplamalara sahiptir. Lazer makinenizle mükemmel uyum ve uyumluluk garanti edilir. 1.5 ınch – 2 inch – 2.5 inch – 4 inch  mercek kullanan lazer makine modelleri için CO2 lazer optiklerimiz sürekli stoklu olarak bulunmaktadır.

Attract laser çok çeşitli stoklu yedek lazer lenslerine sahiptir. CO2 lazer optiklerinde geniş envanterimiz, ihtiyaç duyduğunuz çapta ve miktarda ihtiyacınız olanı bulmanızı kolaylaştırır. İhtiyacınız olan lens modeli hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Lens
Slikon Ayna
Lazer Ayna