Lazer Makinesi 1080

1080-fornt-side
1080-left-side
1080-back-side

Lazer Kesim Makinesi 1080 Modeli

Attract laser 1080 model lazer kesim ve kazıma makinesi. 1080 modelinin çalışma alanı 100*80 cm dir. Lazer çalışma gücü 80 watt – 130 watt arasında opsiyoneldir.

Küçük Ebat Lazer Kesim Makinesi

Küçük Ebat Lazer Kesim Makinesi ahşap ve pleksi kesimlerinde hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Ev tipi kullanımı nada uygun model olması icabı birçok müşterimizin tercih sebebidir. Almanya başta olmak üzere Kosova, Dubai, Romanya, Sırbistan, Kıbrıs gibi birçok Ülke’ ye ihracatımız bulunan model kullanıcıları tarafından yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri odaklı tasarımımız sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları, hediyelik eşya sektörü müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda attract laser 1080 medium model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

Kompak Tasarım (Medium)

Attract medium ebat lazer kesim makinesi kompak tasarımı sayesinde yeteri kadar geniş alana sahip olmayan müşterilerimiz için en uygun makineler arasındadır.

Hızlı Lazer Kesim ve Kazıma (Medium)

MDF Lazer kesim, aynalı pleksi kesimi, nişan süsleri gibi butik ve adetleri yüksek olan işlerinizde, yüksek hızlı lazer kesim makinesi Medium model sayesinde işler tam zamanında yetişir.

Mimari Maket ve Detaylı Kesimlerde (Medium)

Medium ebat lazer kesim makine modelini mimari maket sektöründe sıkça görebilirsiniz. Çok detaylı lazer kesim işlerinde rakipsizdir.!

Ekonomik ve Kazançlı (Medium)

Medium ebat lazer kesim ve kazıma makinesi yatırım maliyeti çok düşük, doğru kullanıldığında ise ciddi kazançlar elde edebileceğiniz eşsiz bir modeldir.

1080-fornt-side-open-cover

 Medium 1080 / Tek Kafa Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attractlaser RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki (plt. dxf.) dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

3.5″ Renkli TFT Ekrana sahip lazer kesim makinesi medium modeli kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi1080 Medium Modeli
Çalışma Alanı1000 mm x 800 mm
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Opsiyonel Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli Chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1050 mm x 850 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıiKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – UDİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı800 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi1400 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 1150 mm – Derinlik 710 mm – Yükseklik : 975 mm
Toplam Ağırlığı180 kg.
Garanti Süresi12 Ay