Lazer Makinesi 1410 Çift Kafa

1410-front-side-double-head
1080-left-side
1080-back-side

Lazer Kesim Makinesi 1410 Large Çift Kafa Modeli

Attract laser 1410 Large model lazer kesim ve kazıma makinesi. 1410 modelinin çalışma alanı Tek kafa çalıştırıldığında 130*100 cm dir. Model Çift kafa olduğunda çalışma ekranında 70*100 / 70*100 cm ölçülerinde iki alan bulunmaktadır. Model 70*100 cm içerisindeki işlerin birer kopyasını aynı sürede diğer kopya alanda işler, böylece aynı sürede iki katı iş elde edilmiş olunur. Çift kafa lazer çalışma gücü 80 watt – 130 watt arasında opsiyoneldir.

Geniş Ebat Çift Kafa Lazer Kesim Makinesi

Geniş Ebat Çift Kafa Lazer Kesim Makinesi Large modeli ahşap ve pleksi kesimlerinde aynı sürede iki kat daha fazla işler. Hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Geniş ebatlı Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Large çift kafa endüstriyel üretimde kullanımada uygun olması icabı birçok fabrikada müşterimizin tercih sebebidir. Başta Türkiye’ de sıkça kullanılan Kosova, Kıbrıs, Almanya, Romanya gibi birçok Ülke’ yede ihracatımız bulunmaktadır. Large çift kafa modeli yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri ve endüstriyel tasarıma odaklı model sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları, hediyelik eşya, reklam ve inşaat sektörü müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda çift kesim başlıklı attract laser 1410 large model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

Geniş Ebat Lazer Makine (Large Çift Kafa)

Large size double head laser machine ; Daha geniş ve büyük ölçüde kesim yapan işletmelerin sıkça tercih ettiği model attract laser 1410 double head (Large)

Yenilenen Tasarımı ile (Large Çift Kafa)

2020 Yılında da rahat durmayan attractlaser her geçen gün teknolojisini bir adım ileri taşıyor. Yeni tasarımı ve fiyatı ile şimdi daha çekici.!

Endüstriyel  (Large Çift Kafa)

Birçok seri üretim fabrikasında çalışmakta olan model kullanıcı dostudur. Kolay kullanımı ve neredeyse bakım gerektirmeyen tasarımı ile çalışanların göz bebeği.

Ekonomik ve Kazançlı Çok Hızlı (Large Çift Kafa)

Large modelin lazer yatırım maliyeti çok düşüktür. Doğru kullanıldığında adeta tek başına bir fabrika. Hızlı ve ekonomik olması size vakit ve nakit kazandırır.

1410 double head-open-cover-front-side

 Large 1410 / Çift Kafa Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attract Laser Large 1410 Çift kafa RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki (plt. dxf.) dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz. Çift kafa kesim sayesinde pratik ve daha hızlı projeler üretebilir, müşterilerinize daha az termin süreleri verebilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

3.5″ Renkli TFT Ekrana sahip lazer kesim makinesi large çift kafa modeli kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi1410 Large Çift Kafa Modeli
Çalışma Alanı700 mm x 1000 mm / x2
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Opsiyonel Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli Chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1050 mm x 850 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıiKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – UDİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı700 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi1700 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 1150 mm – Derinlik 710 mm – Yükseklik : 975 mm
Toplam Ağırlığı280 kg.
Garanti Süresi12 Ay