Lazer Makinesi 1410

1410-front-side
1080-left-side
1080-back-side

Lazer Kesim Makinesi 1410 Large Modeli

Attract laser 1410 Large model lazer kesim ve kazıma makinesi. 1410 modelinin çalışma alanı 140*100 cm dir. Geniş ebat MDF ve Pleksi, Tekstil kesimlerinde oldukça başarılı model Firmamız stoklarından istatistiklerimize göre en çok tercih edielen modelimizdir. Large lazer modeli çalışma gücü 80 watt – 130 watt arasında opsiyoneldir.

Geniş Ebat Lazer Kesim Makinesi

Geniş Ebat Lazer Kesim Makinesi Large modeli ahşap ve pleksi, Deri, Suni Deri, Tekstil kesimlerinde size geniş ebat kesim alanı sağlar. Hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Geniş ebatlı Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Large endüstriyel üretimde kullanımada uygun olması icabı birçok fabrikada müşterimizin tercih sebebidir. Başta Türkiye’ de sıkça kullanılan Kosova, Kıbrıs, Almanya, Romanya gibi birçok Ülke’ yede ihracatımız bulunmaktadır. Large modeli yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri ve endüstriyel tasarıma odaklı model sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları, hediyelik eşya, reklam ve inşaat sektörü Mobilya üretimi müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda attract laser 1410 large model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

Geniş Ebat Lazer Makine (Large)

Large size laser machine ; Daha geniş ve büyük ölçüde kesim yapan işletmelerin sıkça tercih ettiği model attract laser 1410 (Large)

Yenilenen Tasarımı ile (Large)

2020 Yılında da rahat durmayan attractlaser her geçen gün teknolojisini bir adım ileri taşıyor. Yeni tasarımı ve fiyatı ile şimdi daha çekici.!

Endüstriyel  (Large)

Birçok seri üretim fabrikasında çalışmakta olan model kullanıcı dostudur. Kolay kullanımı ve neredeyse bakım gerektirmeyen tasarımı ile çalışanların göz bebeği.

Ekonomik ve Kazançlı Çok Hızlı (Large)

Large modelin lazer yatırım maliyeti çok düşüktür. Doğru kullanıldığında adeta tek başına bir fabrika. Hızlı ve ekonomik olması size vakit ve nakit kazandırır.

Lazer Kesim Makinesi 1410

 Large 1410 / Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attract Laser Large 1410 RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki (plt. dxf.) dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz. Güçlü kesim sayesinde pratik ve daha hızlı projeler üretebilir, müşterilerinize daha az termin süreleri verebilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

3.5″ Renkli TFT Ekrana sahip lazer kesim makinesi large modeli kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi1410 Large Modeli
Çalışma Alanı1400 mm x 1000 mm
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Opsiyonel Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli Chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1405 mm x 1005 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıiKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – UDİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı700 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi1700 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 2150 mm – Derinlik 1700 mm – Yükseklik : 975 mm
Toplam Ağırlığı380 kg.
Garanti Süresi12 Ay