Lazer Makinesi 1610 Çift Kafa

1610-front-side-double-head
1080-left-side
1080-back-side

Lazer Kesim Makinesi 1610 X Large Çift Kafa Modeli

Attract laser 1610 X Large Çift Kafa model lazer kesim ve kazıma makinesi.1610 modelinin çalışma alanı tek kafa kullanıldığında 150*100 cm dir. Çift kafa çalıştırıldığında ekranda 800*100 / 800*1000 mm olarak bölünür. (Kafa arası mesafeler manuel ayarlanır) Çok geniş ebat MDF ve Pleksi,Tekstil kesimlerinde oldukça başarılı model Firmamız stoklarından istatistiklerimize göre en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. X Large çift kafa lazer modeli ayrıca Arkadan beslemeli manual Rulo aparatı sayesinde kolay tekstil kesimleri sağlamktadır. çalışma gücü 80 watt – 130 watt arasında opsiyoneldir.

X Large Ebat Çift Kafa Lazer Kesim Makinesi

X Large Ebat Çift Kafa Lazer Kesim Makinesi X Large çift kafa modeli ahşap ve pleksi, Deri, Suni Deri, Tekstil kesimlerinde size çok geniş ebat kesim alanı sağlar. Hassas kazıma ve detaylı çift kafa lazer kesim yapabilmektedir. Geniş ebatlı Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. X Large çift kafa endüstriyel üretim kullanımında uygun olması icabı birçok fabrikada müşterimizin tercih sebebidir. Başta Türkiye’ de sıkça kullanılan model Kosova, Kıbrıs, Almanya, Romanya gibi birçok Ülke’ yede ihracatımız bulunmaktadır. X Large çift kafa modeli yoğun beğeniye ve takdire herzaman sahip olmuştur. Müşteri ve endüstriyel tasarıma odaklı model sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları, hediyelik eşya, reklam ve inşaat sektörü Mobilya üretimi müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda attract laser 1610 X Large çift kafa  model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir. Çift lazer kesim kafası sayesinde model hızlı ve üretim destekli projelerde adında sıkça söz ettirmektedir. 

Çok Geniş Ebat Lazer Makine (X Large Çift Kafa)

X Large size double head laser machine ; Daha geniş ve büyük ölçüde kesim yapan işletmelerin sıkça tercih ettiği model attract laser 1610 (X Large Çift Kafa)

Yenilenen Tasarımı ile (X Large Çift Kafa)

2020 Yılında da rahat durmayan attractlaser her geçen gün teknolojisini bir adım ileri taşıyor. Yeni tasarımı ve fiyatı ile şimdi daha çekici.!

Endüstriyel  (X Large Çift Kafa)

Birçok seri üretim fabrikasında çalışmakta olan model kullanıcı dostudur. Kolay kullanımı ve neredeyse bakım gerektirmeyen tasarımı ile çalışanların göz bebeği.

Ekonomik ve Kazançlı Çok Hızlı (X Large Çift Kafa)

X Large çift kafa modelin lazer yatırım maliyeti diğer menşei (Avrupa) rakiplerine göre oldukça düşüktür. Doğru kullanıldığında adeta tek başına bir fabrika. Hızlı ve ekonomik olması size vakit ve nakit kazandırır.

1610 double head-open-cover-front-side

 X Large 1610 / Çift Kafa Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attract Laser  X Large Çift Kafa 1610 RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki (plt. dxf.) dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz. Güçlü kesim sayesinde pratik ve daha hızlı projeler üretebilir, müşterilerinize daha az termin süreleri verebilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

3.5″ Renkli TFT Ekrana sahip lazer kesim makinesi x large çift kafa modeli kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi1610 X Large Çift Kafa Modeli
Çalışma AlanıTek Kafa 1500 mm x 1000 mm / 800*1000 X2
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Opsiyonel Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli Chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1605 mm x 1005 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıiKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – UDİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı750 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi1700 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 2300 mm – Derinlik 1710 mm – Yükseklik : 1000 mm
Toplam Ağırlığı415 kg.
Garanti Süresi12 Ay