Lazer Makinesi 1610

1610-front-side
1080-left-side
1080-back-side

Lazer Kesim Makinesi 1610 X Large Modeli

Attract laser 1610 X Large model lazer kesim ve kazıma makinesi.1610 modelinin çalışma alanı 160*100 cm dir. Çok geniş ebat MDF ve Pleksi,Tekstil kesimlerinde oldukça başarılı model Firmamız stoklarından istatistiklerimize göre en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. X Large lazer modeli ayrıca Arkadan beslemeli manual Rulo aparatı sayesinde kolay tekstil kesimleri sağlamktadır. çalışma gücü 80 watt – 130 watt arasında opsiyoneldir.

X Large Ebat Lazer Kesim Makinesi

X Large Ebat Lazer Kesim Makinesi X Large modeli ahşap ve pleksi, Deri, Suni Deri, Tekstil kesimlerinde size çok geniş ebat kesim alanı sağlar. Hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Geniş ebatlı Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. X Large endüstriyel üretim kullanımında uygun olması icabı birçok fabrikada müşterimizin tercih sebebidir. Başta Türkiye’ de sıkça kullanılan model Kosova, Kıbrıs, Almanya, Romanya gibi birçok Ülke’ yede ihracatımız bulunmaktadır. X Large modeli yoğun beğeniye ve takdire herzaman sahip olmuştur. Müşteri ve endüstriyel tasarıma odaklı model sayesinde MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve kuyumcu kutuları, hediyelik eşya, reklam ve inşaat sektörü Mobilya üretimi müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumunda attract laser 1610 X Large model tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

Çok Geniş Ebat Lazer Makine (X Large)

X Large size laser machine ; Daha geniş ve büyük ölçüde kesim yapan işletmelerin sıkça tercih ettiği model attract laser 1610 (X Large)

Yenilenen Tasarımı ile (X Large)

2020 Yılında da rahat durmayan attractlaser her geçen gün teknolojisini bir adım ileri taşıyor. Yeni tasarımı ve fiyatı ile şimdi daha çekici.!

Endüstriyel  (X Large)

Birçok seri üretim fabrikasında çalışmakta olan model kullanıcı dostudur. Kolay kullanımı ve neredeyse bakım gerektirmeyen tasarımı ile çalışanların göz bebeği.

Ekonomik ve Kazançlı Çok Hızlı (X Large)

X Large modelin lazer yatırım maliyeti çok düşüktür. Doğru kullanıldığında adeta tek başına bir fabrika. Hızlı ve ekonomik olması size vakit ve nakit kazandırır.

1610-open-cover-front-side

 X Large 1610 / Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Attract Laser  X Large 1410 RD WorksV8pro laser yazılımı kullanarak herhangi bir programdan elde edilen formatlardaki (plt. dxf.) dosyaları kolayca import ederek kesim ve kazıma projelerinizi işleme alabilirsiniz. Güçlü kesim sayesinde pratik ve daha hızlı projeler üretebilir, müşterilerinize daha az termin süreleri verebilirsiniz.

USB disk ile giriş yapabileceğiniz dahili bellek ile makine içerisine iş depolayabilir ve daha sonra tekrar tekrar seçerek çalışabilirsiniz. Kayıtlı bir işi seçerek pleksi veya MDF kesimi için hız ve güç ayarlarını Bilgisayarınıza bağlı olmadan değiştirebilirsiniz.

3.5″ Renkli TFT Ekrana sahip lazer kesim makinesi x large modeli kontrol panelinde kayıtlı işlerin grafiklerini görebilir, işlem anında lazer kafanın konumunu ekrandaki grafik üzerinden de takip edebilirsiniz, Projenin kalan ve biten süresini görebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinesi1610 X Large Modeli
Çalışma Alanı1600 mm x 1000 mm
Çalışma TezgahıStandart Bal Peteği – Opsiyonel Kılıç Bıçak – Opsiyonel Kare Tabla
Lazer TüpEndüstriyel Lazer Cam Tüp Marka Opsiyonel (SP – Reci)
Tüp Soğutma SistemiGaz destekli Chiller su soğutma
Lazer TüpOpsiyonel 60 watt – 80 watt – 100 watt – 130 watt – 150 watt
Malzeme Yükleme Ölçüsü1050 mm x 850 mm
Üretim YeriPRC (Üretim) / TÜRKİYE (Tasarım – Dizayn)
GüvenlikKule Sinyal – Kapak Sensörü
FonksiyonlarıiKesim – Kazıma – Delme
Veri AktarımıEthernet – USB – UDİSC
Çalışma Hassasiyeti0.025 mm
Maksimum Kesim Hızı750 mm/sn.
Çözünürlük2000 dpi
Çalışma Voltajı220 V AC – 50 / 60 Hz
Güç Tüketimi1700 W
PaketlemeAhşap Sandık İçerisinde
Makine Dış EbatlarıGenişlik 1150 mm – Derinlik 710 mm – Yükseklik : 975 mm
Toplam Ağırlığı315 kg.
Garanti Süresi12 Ay